środa, 18 maja 2022r.

Wykazy nieruchomości wylosowych do montażu kolektorów słonecznych w 2014 roku

4 marca 2014

przez  admin

WYKAZY NIERUCHOMOŚCI WYLOSOWANYCH DO MONTAŻU ZESTAWÓW KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH W 2014 ROKU

Urząd Gminy w Sulmierzycach podaje do publicznej wiadomości wykazy nieruchomości z poszczególnych sołectw, które zostały wylosowane do montażu zestawu kolektorów słonecznych w 2014 r. Z każdej miejscowości w danym sołectwie została wylosowana 1/3 spośród wszystkich osób, które złożyły wnioski na montaż zestawów chyba, że do montażu zgłosiło się czterech lub mniej chętnych z tej miejscowości – w takim przypadku wszystkie montaże zostaną wykonane w 2014 roku. Nad przebiegiem losowania, które odbyło się 26 lutego czuwali radni i sołtysi z poszczególnych sołectw.

Poniżej Protokoły z losowania kolejności montażu zestawu kolektorów słonecznych, na pierwszym miejscu numer nieruchomości, na drugim numer działki:

Sołectwo Bieliki

Sołectwo Bogumiłowice

Sołectwo Chorzenice

Sołectwo Dworszowice Pakoszowe

Sołectwo Eligiów

Sołectwo Kodrań

Sołectwo Kuźnica

Sołectwo Łęczyska

Sołectwo Marcinów

Sołectwo Ostrołęka

Sołectwo Piekary

Sołectwo Sulmierzyce-Kolonia

Sołectwo Sulmierzyce-Wieś

Sołectwo Wola Wydrzyna

Ostatnia zmiana: 4 marca 2014

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij