środa, 18 maja 2022r.

Wyniki wyborów uzupełniających do Rady Gminy Sulmierzyce

14 stycznia 2020

przez  Łukasz Kucharski

W niedzielę 12 stycznia odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Sulmierzyce w okręgu wyborczym nr 15 (obejmujący sołectwo Sulmierzyce Wieś – ul. Borową, Leśną, Wolską, Zachodnią, Białodrzew, Sadową i Strzelecką).

Ponieważ Gminna Komisja Wyborcza w Sulmierzycach zarejestrowała tylko jednego kandydata na radnego głosowania nie przeprowadzono. Nową Radną Rady Gminy została Pani Anna Zimoch.

Pani Zimoch złoży ślubowanie na najbliższej sesji Rady Gminy i zostanie pełnoprawną Radną Rady Gminy Sulmierzyce. Protokoły: z wyborów uzupełniających do Rady Gminy Sulmierzyce oraz protokół obsadzenia mandatu radnego bez głosowania dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej, pod poniższym linkiem:

Protokoły: wyborów oraz obsadzenia mandatu radnego bez głosowania

 

Ostatnia zmiana: 14 stycznia 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij