czwartek, 28 października 2021r.

Wznawiamy zajęcia na Orliku

8 maja 2020

przez  Przemysław Szczerkowski

Urząd Gminy Sulmierzyce informuje, iż od 11 maja 2020 roku wznawiamy działalność kompleksu boisk sportowych Orlik w Sulmierzycach.

W przypadku dostępności boiska poliuretanowego, na obiekcie będą prowadzone także zajęcia fitness. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać zgłaszając się za pomocą adresu mailowego: strzelecka.sylwia@wp.pl. Prowadzącą zajęcia będzie Pani Sylwia Kluska opiekun gminnej siłowni.

Zgodnie z  Rozporządzeniem  Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na obiekcie będą obowiązywały następujące zasady:

1. Z każdego boiska jednorazowo może korzystać maksymalnie 6 zawodników plus trener (obsługi obiektu nie wlicza się do liczby osób korzystających).

2. Korzystającym z obiektu wyłącza się możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą, z której będzie można skorzystać po zgłoszeniu tego faktu obsłudze obiektu).

3. Przy wchodzeniu i opuszczaniu obiektu korzystający mają obowiązek użycia udostępnionego środka dezynfekcyjnego do rąk.

4. Zajęcia będą odbywały się w następujących godzinach:

15.00-16.15

16.30-17.45

18.00-19.15

19.30-20.45

5. Po ustaleniu z opiekunem obiektu zajęcia mogą odbywać się w innych godzinach niż podane powyżej ale z obowiązkowym uwzględnieniem piętnastominutowej przerwy między grupami.

6. Przebywając na obiekcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy (dotyczy to osób uprawiających sport i osoby prowadzącej zajęcia). Należy mieć jednak na względzie obowiązek zasłaniania twarzy podczas przemieszczania się na obiekt.

W celu rezerwacji boiska należy skontaktować się z obsługą obiektu w godzinach otwarcia lub poprzez adres mailowy tj. orlik.sulmierzyce@interia.pl.

Ostatnia zmiana: 12 maja 2020

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij