poniedziałek, 17 stycznia 2022r.

Z życia Koła Emerytów i Rencistów w Sulmierzycach

5 grudnia 2013

przez  admin

Z ŻYCIA KOŁA EMERYTÓW I RENCISTÓW: WAKACJE I BAL SENIORA

Wakacje emerytów i rencistów trwały 11 dni. Czas ten spędzali w dużej mierze na zwiedzaniu. Za cel obrali sobie m. in. Trójmiasto, Hel i Jastrzębią Górę. Atrakcją okazał się także rejs statkiem z Gdyni do Sopotu. Seniorzy nie mieli czasu na nudę – kiedy zostawali w hotelu organizowali taneczne wieczorki. Wszyscy z chęcią brali w nich udział, tym bardziej, że seniorom przygrywali muzycy z Kaszub. Poza tym seniorzy wspólnie grilowali, tańczyli i śpiewali. Najważniejszym aspektem wyjazdu było przede wszystkim to, że wszyscy wrócili zadowoleni i wypoczęci. Fotogalerię z wakacji naszych seniorów można obejrzeć TUTAJ.

W dniu 19 października nasze koło emerytów i rencistów zorganizowało bal. Zabawę otworzyła Przewodniczące ZEiR w Sulmierzycach Maria Różańska. Powitała gości oraz wygłosiła krótkie przemówienie, w którym poinformowała, iż Urząd Gminy w Sulmierzycach otrzymał złotą Odznakę Honorową w uznaniu wybitnych zasług dla związku. Po oficjalnej części uroczystości i obiedzie seniorzy przenieśli się na parkiet. Tańce trwały do późnych godzin. Fotorelacja z balu dostępna do obejrzenia TUTAJ.

Ostatnia zmiana: 5 grudnia 2013

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij