poniedziałek, 16 maja 2022r.

Zakup aparatu USG

7 września 2017

przez  Łukasz Kucharski

W trosce o zdrowie mieszkańców, Gmina Sulmierzyce postanowiła zakupić nowy przewoźny aparat ultrasonograficzny DC-8 Expert, charakteryzujący się szerokim zastosowaniem zarówno w diagnostyce podstawowej, jak i bardzo specjalistycznej. Zawiera on oprogramowanie do badań narządów jamy brzusznej, narządów miednicy, badań z zakresu ginekologii i położnictwa, kardiologii, badań małych i powierzchownie położonych narządów oraz badań z zakresu urologii, ortopedii i neurologii.

Korzystać z niego mogą pacjenci Samodzielnego Publicznego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Sulmierzycach. Wartość sprzętu wraz z wyposażeniem to  199 800,00 zł.

W chwili obecnej trwają rozmowy w sprawie zatrudnienia lekarza, który będzie przeprowadzał badania na nowym aparacie USG. Termin rozpoczęcia przeprowadzania badań przez zatrudnionego specjalistę planuje się na październik.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia zakupionego aparatu USG:

Ostatnia zmiana: 7 września 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij