piątek, 28 stycznia 2022r.

Zaproszenie na szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym

27 grudnia 2018

przez  Łukasz Kucharski

Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie zaprasza na szkolenie z zakresu: ,,stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym”, tzw.

SZKOLENIE CHEMIZACYJNE

Które organizowane jest w dniu

 23 stycznia (środa) 2019 r o godz. 10:00

w sali konferencyjnej  Urzędu Miejskiego w Pajęcznie ul. Parkowa 8

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawą o środkach ochrony roślin i zasadami wzajemnej zgodności (cross-compliance) osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia, które to zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia szkolenia chemizacyjnego.

Chętnych prosi się o zgłoszenie telefoniczne, bądź osobiście w dniach od poniedziałku do środy w godzinach od 8:00 do 15:00, Biura Powiatowego Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Pajęcznie, ul. 1 Maja 13/15, tel. 510-474-813.

Ostatnia zmiana: 27 grudnia 2018

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij