środa, 18 maja 2022r.

Zasłużony dla Kultury Polskiej

10 października 2016

przez  admin

NAGRODA DLA ANITY WAWRZYNIAK – FOTORELACJA

3 października w Pałacu Herbsta w Łodzi zainaugurowano sezon kulturalny 2016/2017 w województwie łódzkim. Jednym z punktów uroczystej gali było wręczenie odznak “Zasłużony dla Kultury Polskiej”, nadawanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrody odbierali m.in.: aktorzy, muzycy, artyści, kierownicy, dyrektorzy. Wśród nagrodzonych znalazła się Pani Anita Wawrzyniak, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej im. Filipa Sulimierskiego w Sulmierzycach, która odznakę odebrała z rąk Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia. Odznaka „Zasłużony dla Kultury Polskiej” jest przyznawana za szczególne zasługi w zakresie działalności społecznej stanowiące istotny wkład w rozwój naszej kultury. W imieniu władz gminy składamy gratulacje Pani Kierownik i życzymy kolejnych sukcesów w krzewieniu i upowszechnianiu dziedzictwa narodowego.

Zdjęcia: Gminna Biblioteka Publiczna w Sulmierzycach

Ostatnia zmiana: 27 stycznia 2017

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij