środa, 18 maja 2022r.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

9 maja 2014

przez  admin

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NA TERENIE GMINY SULMIERZYCE

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, iż w dniach 28 i 29 maja odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego  i AGD.

Wszelkiego rodzaju odpady, które ze względu na duże rozmiary i/lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci, mogą być utylizowane jako odpady wielkogabarytowe.

Na przykład: stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów etc.

Wszystkie urządzenia zasilane elektrycznie utylizowane są oddzielnie od odpadów domowych i wielkogabarytowych.

Uwaga: Do odpadów wielkogabarytowych nie należą opony, wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne z szybami, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

Części, których nie mogą podnieść 2 osoby (więcej niż 50 kg pojedyncza część), nie będą wywożone jako odpady wielkogabarytowe.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego i AGD będzie przebiegała wg. poniższego harmonogramu:

28.05.2014 r. w następujących rejonach: Sulmierzyce, Dąbrowa, Piekary, Dworszowice Pakoszowe, Ostrołęka

29.05.2013 r. w następujących rejonach: Anielów, Bieliki, Patyków, Marcinów, Trzciniec, Chorzenice, Dąbrówka, Filipowizna, Kodrań, Nowa Wieś, Stanisławów, Eligiów, Ksawerów, Kuźnica, Pogonka, Łęczyska, Markowizna, Kąty, Wola Wydrzyna, Bogumiłowice.

Prosimy o ich wystawienie przed posesje do godz. 7.00.

Ostatnia zmiana: 9 maja 2014

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij