poniedziałek, 8 marca 2021r.

Zmiana terminu zbiórki odpadów szkła i plastiku

14 grudnia 2011

przez  admin

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU WYSTAWIANIA WORKÓW ZE SZKŁEM I PLASTIKIEM W ZWIĄZKU Z SELEKTYWNĄ ZBIÓRKĄ ODPADÓW W MIESIĄCU GRUDNIU

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje mieszkańców miejscowości: Sulmierzyce, Dąbrowa, Kodrań, Anielów, Chorzenice, Marcinów, Kąty, Bieliki, Trzciniec, Patyków, że  selektywna zbiórka odpadów szkła i plastiku odbędzie się 19 grudnia 2011 r., ze względu, iż ostatni poniedziałek w tym miesiącu jest dniem wolnym od pracy. W związku z powyższym proszę o wystawienie worków przed posesje w wyznaczonym dniu.  Pozostałe zbiórki odbywać się będą zgodnie z harmonogramem.

Mieszkańcy miejscowości: Dworszowice Pakoszowe, Ostrołęka, Bogumiłowice, Wola Wydrzyna, Kuźnica, Nowa Wieś, Piekary, Eligiów, Stanisławów, Filipowizna, Dąbrówka  worki przed posesje wystawiają bez zmian w ostatni wtorek każdego miesiąca, który w tym miesiącu przypada na  27 grudnia 2011 r.

Ostatnia zmiana: 14 grudnia 2011

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij