poniedziałek, 16 maja 2022r.

Informacja dotycząca naboru wniosków na odbiór azbestu

20 stycznia 2021

przez  Łukasz Kucharski

Przypominamy mieszkańcom, iż trwa nabór wniosków w ramach „Programu usuwania i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Sulmierzyce”.

Wniosek wraz z załącznikami można pobrać ze strony Urzędu Gminy w Sulmierzycach https://sulmierzyce.info/zalatwianie-spraw-w-urzedzie/odpady/azbest/ oraz na BIP http://www.sulmierzyce.biuletyn.net/?bip=1&cid=558&bsc=N.

Wnioski o odbiór azbestu należy składać w Urzędzie Gminy w Sulmierzycach, pok. 15, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

Osoby zainteresowane bezpłatnym usunięciem składowanego azbestu, prosimy o składanie wniosków w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.01.2021 r. Realizacja zadania uzależniona jest od pozyskania na ten cel środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Ostatnia zmiana: 20 stycznia 2021

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij